KURUMSAL

KADROMUZ

Ataşehir Özel Ders

Ataşehir Özel Ders Tekfidan Akademi için özel ders konusunda öncelikli çalışma alanı olarak ifade edilebilir. Ataşehirde öğrenciler için her seviyede, özel matematik dersi, ve diğer branşlarda özel ders verilmektedir. 

Özel ders fiyatları konusunda ise Ataşehir Özel ders ve etüt merkezi olarak farklı bir yaklaşımla hizmet vermekteyiz. 

Ataşehir özel ders merkezi olarak özel ders fiyatları konusunda uygun bir fiyat politikası ile hizmet vermenin yanında, öğretmen kadromuzun yeterli deneyime sahip, ve özellikle özel ders konusunda uzman olması önceliklerimiz arasındadır.

Özel Ders fiyatları paketleri konusunda Ders Paketleri sayfamızı ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Neden Özel Ders sorusunun yanıtı ise Deneyimli akademik öğretmen kadromuzla aradığınız yanıtını sizlere veriyor olacağız.Ataşehir Özel Etüt Merkezimizde özel derslerinizi alabileceğiniz gibi kendi evinizde de özel derslerinizi alabilirsiniz. Ataşehir Özel Ders Merkezi Tekfidan Akademi TEOG özel dersi alan tüm öğrencileirmiz %10 luk dilimin altında YGS LYS ALES KPSS DGS gibi sınavlara hazırlanan öğrencilerimize ek olarak 9.sınıfta özel ders alan ,10.sınıfta özel ders alan, 11 sınıfta Matematik, Fizik, Kİmya,Biyoloji, Geometri, Fen ve Teknoloji, İnkılap Tarihi gibi öğrencinin ihtiyacına cevap verecek tüm alanda özel ders hizmeti vermekteyiz.Özel ders paketlerimizi incelediğinizde kendinize en uygun özel ders paketini bulacağınız kanaatindeyiz.

 

 

©2017 - Tekfidan Akademi | Ataşehir Özel Ders - Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi